Specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie rehabilitacyjne dla osób słabowidzących, niewidomych oraz niepełnosprawnych ruchowo

O firmie

Szanowni Państwo,

Firma E.C.E. jest producentem elektronicznego sprzętu rehabilitacyjnego dla niewidomych. Została założona w 1992 roku, a jej pracownicy legitymują się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w dziedzinie rehabilitacji osób niewidomych. Opracowaliśmy pierwszy polski elektroniczny notatnik brajlowski, który jest z powodzeniem używany przez wielu niewidomych w Polsce i ciągle rozwijanym dając nowe niespotykane w innych rozwiązaniach funkcje.

W naszej ofercie znajdują się produkty czołowych firm światowych, których jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami w Polsce. Wiele z oferowanych przez nas rozwiązań jest najlepszymi rozwiązaniami w danej dziedzinie na świecie.

Dewizą naszej firmy jest zapewnienie maksimum satysfakcji tym, którzy nam zawierzyli i kupili popierane przez nas produkty. Nasze działanie opieramy na bezpośrednim kontakcie z klientem, służąc zawsze radą i pomocą.

Wśród wielu naszych klientów jest między innymi Centrum Niewidomych Informatyków Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytet Jagielloński, Ośrodek Szkoleniowy w Bydgoszczy, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych w Laskach, Szkoła dla Dzieci Niewidomych w Krakowie a również spółdzielnie pracy gdzie dzięki temu programowi i naszym syntezatorom mowy powstają nowe miejsca pracy.

Od wielu lat wspieramy też działania osób niewidomych w zakresie nowych oryginalnych rozwiązań pozwalających na poszerzanie ich aktywności. Bierzemy aktywny udział w programie „Zobaczyć Morze” dbając o dostosowanie żaglowca dla potrzeb osób niewidomych i słabowidzących. http://www.zobaczycmorze.pl/

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z krótkimi opisami oferowanych przez nas produktów wierząc, że pomoże to Państwu w podjęciu właściwej decyzji przy wyborze sprzętu. Bardzo proszę o wnikliwe rozważenie wszystkich za i przeciw, gdyż sprzęt i oprogramowanie, które Państwo zakupicie będzie służyć Wam wiele lat, musi być więc pewne, stabilne i rozwojowe.

Z poważaniem

Konrad Łukaszewicz