Specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie rehabilitacyjne dla osób słabowidzących, niewidomych oraz niepełnosprawnych ruchowo

BookSense

Uwaga! Należy sprawdzić aktualnie zainstalowane oprogramowanie. Jeśli jest w wersji 3.0, wystarczy aktualizacja do najnowszej wersji. Poniżej umieszczamy odnośnik do wersji 2.21 oraz 3.0. jeśli oprogramowanie jest starsze nisz 2.21, proszę najpierw uaktualnić do tej wersji, a następnie do wersji 3.0 i na koniec proszę pobrać najnowszą aktualizację.

Aby zaktualizować BookSense w starszych wersjach, należy wypakować plik z aktualizacją do folderu głównego karty SD, włożyć kartę do gniazda, podłączyć zasilacz, włączyć urządzenie i nacisnąć klawisze "Anuluj" wraz z "9". Trzymając te 2 klawisze należy krótko nacisnąć "Reset".
Przyciski "Anuluj" i "9" puszczamy dopiero po usłyszeniu sygnału startowego.

Oto odnośniki:

Najnowszą wersję oprogramowania w wersji 3.2 dla Book Sense Standard można pobrać przy pomocy poniższego linku.

Opis zmian znaleść można tutaj: Opis zmian w wersji 3.2

Po ściągnięciu pliku rozpakowujemy go i jego zawartość kopiujemy na kartę pamięci do katalogu głównego. Umieszczamy kartę pamięci w odtwarzaczu BookSense, podłączamy zasilacz i włączamy urządzenie. Z menu Zaawansowane wybieramy uaktualnienie oprogramowania. Po aktualizacji system wystartuje ponownie.

Oprogramowanie dla Book Sense - wersja 3.2 (2015.03.25)

W razie pytań lub problemów prosimy pisać na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dzwonić pod numer 22 755 57 57 lub 22 745-57-82.