Specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie rehabilitacyjne dla osób słabowidzących, niewidomych oraz niepełnosprawnych ruchowo

Braille Sense Classic

Z uwagi na duże zmiany technologiczne, oprogramowanie do tego urządzenia nie jest już rozwijane. Ostatnią publikowaną wersję oprogramowania dla Braille-Sense Classic można pobrać przy pomocy poniższego linku:

Oprogramowanie dla Braille Sense Classic - wersja 6.1

Lista zmian

Po ściągnięciu pliku rozpakowujemy go i jego zawartość kopiujemy na kartę pamięci lub pen drive do katalogu głównego. Umieszczamy kartę pamięci (lub pen drive) w notesie BrailleSense, podłączamy zasilacz i włączamy urządzenie. Z menu Narzędzia (Utility) wybieramy uaktualnienie oprogramowania. Ustawiamy opcję uaktualnienia offline. Potwierdzamy klawiszem Enter zamiar wymiany oprogramowania. Po aktualizacji system wystartuje ponownie.

Co zrobić gdy w przeglądarce nie otwiera się strona Google?

Drivery USB dla urządzeń HIMS International

W razie pytań lub problemów prosimy pisać na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dzwonić pod numer 22 755 57 57 lub 22 745-57-82.