Specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie rehabilitacyjne dla osób słabowidzących, niewidomych oraz niepełnosprawnych ruchowo

SensePlayer

SensePlayer to najnowocześniejszy odtwarzacz książek mówionych.

W sierpniu wypuszczona została nowa aktualizacja, która zawiera funkcjonalności zmieniające radykalnie zakres działania tego urządzenia. Zmiany te są rewolucyjne pod względem nowych możliwości dostępnych dla odtwarzaczy multimedialnych tego typu.

Aktualizacja SensePlayer V2.0, oprócz wprowadzenia wielu ulepszeń, obejmuje także mobilny czytnik ekranu i możliwość instalowania aplikacji zgodnych z systemem Android. Oznacza to, że SensePlayer, oprócz odtwarzania plików multimedialnych i DAISY, radia internetowego i FM, czytnika książek, modułu pokastów oraz dostępu do usług bibliotecznych, oferuje teraz także intuicyjny interfejs dotykowy dla aplikacji takich jak: Audible, Apple Music, Dropbox, Zoom, BBC Music i Netflix.

UWAGA: W przypadku Apple Music może wystąpić problem z aktywacją. Konto musi być założone na iPhonie. Logowanie na SensePlayer wymaga loginu i hasła. Po podaniu tych informacji należy wpisać kod, który zostanie udostępniony na iPhonie. Wpisujemy ten kod bez aktywacji pola edycji i bez akceptacji klawiszem OK. Niestety przy wpisywaniu nie będziemy mieć echa klawiszy. Sprawdzić wpisany kod możemy strzałakami góra/dół.

Chociaż SensePlayer nie jest urządzeniem z certyfikatem Google to istnieje wiele kompatybilnych aplikacji multimedialnych, które pozwolą Ci dostosować SensePlayer do własnych potrzeb i dostosować go do usług, z których najczęściej korzystamy.

Aktualizacja oprogramowania

Aby uaktualnić oprogramowanie należy pobrać plik zawierający spakowane pliki aktualizacji, następnie skopiować go na kartę Micro SD. Kartę umieszczamy w odtwarzaczu i go włączamy. Po uruchomieniu urządzenia z menu głównego wybieramy opcje Narzędzia naciskamy klawisz OK a następnie strzałkę w górę aby przejść do aktualizacji oprogramowania ponownie klawisz OK i strzałkę w prawo aby przejść do aktualizacji off line i wciskamy ponownie klawisz OK.

UWAGA: Ta aktualizacja poprawia działanie podcastów, DAISY on line i aplikacji Zoom. Kasuje wszystkie ustawienia.

Linki do plików:

  • Oprogramowanie wersja 2.2 z 10.06.2024
  • W razie pytań lub problemów proszę pisać na adres:
    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    lub dzwonić pod numer
    22 745 57 82.