Specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie rehabilitacyjne dla osób słabowidzących, niewidomych oraz niepełnosprawnych ruchowo

Orion ECE

Uwaga!
Poniższe informacje dotyczą wyłącznie urządzenia Orion ECE. Proszę zwrócić uwagę czy tak nazywa się państwa odtwarzacz. Użycie naszego oprogramowania w innych odtwarzaczach grozi ich trwałym uszkodzeniem.

Opis sposobu aktualizowania oprogramowania Oriona ECE: Należy pobrać spakowany plik z aktualizacją, następnie połączyć przewodem USB Oriona z komputerem, po czym wypakować pobrany plik do folderu głównego Oriona ECE i na koniec wyjąć z Oriona wtyczkę kabla, łączącego go z komputerem. Aktualizacja rozpocznie się automatycznie, a po jej zakończeniu Orion ECE ponownie się uruchomi.

UWAGA: Pliki aktualizacji mogą być instalowane tylko i wyłącznie na urządzeniach pochodzących od nas. Instalacja na innych urządzeniach może doprowadzić do ich uszkodzenia.

Oto odnośnik do pliku z aktualizacją:

 • Aktualizacja dla Oriona ECE z 9 09 2020 r.
 • Instrukcja obsługi v2.4
 • Zestaw stacji radia internetowego na dzień 14 lipiec 2020 r.
 • Należy wypakować plik zawierający adresy stacji internetowych do folderu "Radio internetowe".
 • Zestaw kanałów podkastowych.
 • Należy podmienić folder "prestore" w folderze "PodcastReader".

  W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt mailowy
  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  lub telefonicznie
  22 745 57 82