Specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie rehabilitacyjne dla osób słabowidzących, niewidomych oraz niepełnosprawnych ruchowo

Orion ECE

Uwaga!
Poniższe informacje dotyczą wyłącznie urządzenia Orion ECE. Proszę zwrócić uwagę czy tak nazywa się państwa odtwarzacz. Użycie naszego oprogramowania w innych odtwarzaczach grozi ich trwałym uszkodzeniem.

Opis sposobu aktualizowania oprogramowania Oriona ECE: Należy pobrać spakowany plik z aktualizacją, następnie połączyć przewodem USB Oriona z komputerem, po czym wypakować pobrany plik do folderu głównego Oriona ECE i na koniec wyjąć z Oriona wtyczkę kabla, łączącego go z komputerem. Aktualizacja rozpocznie się automatycznie, a po jej zakończeniu Orion ECE ponownie się uruchomi.

UWAGA: Pliki aktualizacji mogą być instalowane tylko i wyłącznie na urządzeniach pochodzących od nas. Instalacja na innych urządzeniach może doprowadzić do ich uszkodzenia.

Oto odnośnik do pliku z aktualizacją:

UWAGA: Orion ECE obsługuje połączenia bezprzewodowe standardu: IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz. Połączenie z wyższymi częstotliwościami nie jest możliwe.

    W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt mailowy

    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    lub telefonicznie
    22 745 57 82