Specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie rehabilitacyjne dla osób słabowidzących, niewidomych oraz niepełnosprawnych ruchowo

Nowości dla niewidomych

Nowe oprogramowanie notatnika IBAI

W dziale wsparcie techniczne znajdą państwo nową wersję oprogramowania dla notatnika IBAI. Zawiera szereg nowości, m.in. pierwszą w świecie dźwiękową adaptację Sudoku, Zegar szachowy, Chińczyka. Zapraszamy do bezpłatnego pobierania. Odnośnik do pełnego opisu i plików do pobrania
 

Promocja Penny Talks

Penny Talks - osobisty udźwiękowiony czytnik etykiet w super cenie 550 zł!!!

Bardzo proste w obsłudze urządzenie do tworzenia dźwiękowych etykiet służących do oznaczania przedmiotów. Na etykietach tworzy się w bardzo prosty sposób dźwiękową nazwę przedmiotu, który chcemy oznaczyć. Następnie przykleja się stworzoną etykietę do przedmiotu. Po przyłożeniu do niej PennyTalksa usłyszy się uprzednio dokonane nagranie. Etykiety mają także wypukłe punkty, dzięki którym znalezienie umieszczonej na przedmiocie etykiety jest bardzo proste. Etykiety można kasować i zmieniać ich nazwę.

 

IBAI - najlepszy notatnik z klawiaturą brajlowską

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami urządzenia IBAI. Jest to urządzenie łączące tradycynie potrzebne niewidomym funkcje, pomagające rozwiązać codzienne bolączki i najnowocześniejsze rozwiązania komunikacji bezprzewodowej bluetooth, umożliwiające komfortowe korzystanie ze smartphonów, tabletów czy innych urządzeń. Łatwo w nim uruchomimy odtwarzanie książek, dyktafon, minutnik czy tester kolorów. Natomiast stabilność i sprawność łączenia bezprzewodowego, pozwala swobodnie wybierać na smartfonie właściwą aplikację, czy szybko pisać np. dłuższe e-maile. Połączenie znajomości potrzeb niewidomych i nowoczesności czyni IBAI-a najlepszym brajlowskim notatnikiem na rynku. Oto odnośnik do pełnego opisu

   

Zegarki brajlowskie

Z radością informujemy, że mamy w sprzedaży zegarki brajlowskie w atrakcyjnej cenie 129 zł.
Zapraszamy!!!

 

Oznakowanie budynków

Przygotowujemy wypukłe plany budynków oraz przestrzeni. Dzięki takiemu rozwiazaniu osoby niewidome mogą zoreintować się jak wygląda struktura danego budynku, piętra czy przestrzeni wokół i samodzielnie trafić w pożądane miejsce.
Wypukły plan danego miejsca pomieszczenia, piętra czy innej przestrzeni wraz z trwale wykonanymi brajowskimi napisami stanowi nieocenioną pomoc dla osób z dysfunkcją wzroku. Takie rozwiazanie doskonale sprawdza sie w miejscach użytecznosci publicznej takich jak np. urzędy, dworce, szkoły itp.

Oferujemy także wypukłe oznakowania mocowane do podłoża. Mogą to być m.in. wypukłe elementy ostrzegające np. przed schodami, taśmy prowadzące montowane w celu bezpiecznego dotarcia w dane miejsce, czy różne rozwiazania antypoślizgowe. Pomagają one zaróno osobom niewidomym, jak i słabowidzącym  w bezpiecznym poruszaniu się.
 

   

Uruchamiamy kanał podcastów E.C.E.

Subskrybując adres www.ece.com.pl/podcast można uzyskać dostęp do kanału podcastów E.C.E. - nowego źródła rzetelnej informacji na temat naszych produktów. Zaczynamy od przedstawienia Kajetka SD.

 

Laski Svarovsky

Laski firmy Svarovsky dostępne u nas w pełnej ofercie!
Ich bogata oferta zaspokaja potrzeby wszystkich grup osób z dysfunkcją wzroku. Do produkcji tych lasek wykorzystywane są wiedza i doświadczenie poparte ścisłą współpracą z organizacjami, które w ramach rehabilitacji społecznej zajmują się nauką orientacji przestrzennej i samodzielnego poruszania się osób niewidomych i słabowidzących.

Więcej: Laski Svarovsky