Specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie rehabilitacyjne dla osób słabowidzących, niewidomych oraz niepełnosprawnych ruchowo

Nowości dla niewidomych

UWAGA!!! Nowa, niższa cena notatnika IBAI.

Wraz z nadejściem ciepłych dni stopniała cena notanika IBAI. Wersja z głosami Acapela kosztuje teraz 3600 zł.

Zapraszamy do zakupów!

 

IBAI PLUS - możliwość bezprzewodowego łączenia z zewnętrznymi urządzeniami audio

IBAI Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do sprzedaży notatnik IBAI, uzupełniony o możliwość bezprzewodowego łączenia ze słuchawkami lub głośnikiem zewnętrznym. Łączenie odbywa się w standardzie Bluetooth 3.0. Istnieje również możliwość rozszeżenia dotychczas sprzedanych notatników IBAI o tę funkcjonalność. Po szczegóły zapraszamy do indywidualnego kontaktu z biurem ECE. W dziale wsparcie techniczne znajdą państwo najaktualniejszą wersję oprogramowania dla notatnika IBAI i IBAI PLUS. Zapraszamy do bezpłatnego pobierania. Odnośnik do pełnego opisu i plików do pobrania

 

IBAI - najlepszy notatnik z klawiaturą brajlowską

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami urządzenia IBAI. Jest to urządzenie łączące tradycynie potrzebne niewidomym funkcje, pomagające rozwiązać codzienne bolączki i najnowocześniejsze rozwiązania komunikacji bezprzewodowej bluetooth, umożliwiające komfortowe korzystanie ze smartphonów, tabletów czy innych urządzeń. Łatwo w nim uruchomimy odtwarzanie książek, dyktafon, minutnik czy tester kolorów. Natomiast stabilność i sprawność łączenia bezprzewodowego, pozwala swobodnie wybierać na smartfonie właściwą aplikację, czy szybko pisać np. dłuższe e-maile. Połączenie znajomości potrzeb niewidomych i nowoczesności czyni IBAI-a najlepszym brajlowskim notatnikiem na rynku. Oto odnośnik do pełnego opisu

   

Zegarki brajlowskie

Z radością informujemy, że mamy w sprzedaży zegarki brajlowskie w atrakcyjnej cenie 129 zł.
Zapraszamy!!!

 

Oznakowanie budynków

Przygotowujemy wypukłe plany budynków oraz przestrzeni. Dzięki takiemu rozwiazaniu osoby niewidome mogą zoreintować się jak wygląda struktura danego budynku, piętra czy przestrzeni wokół i samodzielnie trafić w pożądane miejsce.
Wypukły plan danego miejsca pomieszczenia, piętra czy innej przestrzeni wraz z trwale wykonanymi brajowskimi napisami stanowi nieocenioną pomoc dla osób z dysfunkcją wzroku. Takie rozwiazanie doskonale sprawdza sie w miejscach użytecznosci publicznej takich jak np. urzędy, dworce, szkoły itp.

Oferujemy także wypukłe oznakowania mocowane do podłoża. Mogą to być m.in. wypukłe elementy ostrzegające np. przed schodami, taśmy prowadzące montowane w celu bezpiecznego dotarcia w dane miejsce, czy różne rozwiazania antypoślizgowe. Pomagają one zaróno osobom niewidomym, jak i słabowidzącym  w bezpiecznym poruszaniu się.
 

   

Uruchamiamy kanał podcastów E.C.E.

Subskrybując adres www.ece.com.pl/podcast można uzyskać dostęp do kanału podcastów E.C.E. - nowego źródła rzetelnej informacji na temat naszych produktów. Zaczynamy od przedstawienia Kajetka SD.

 

Laski Svarovsky

Laski firmy Svarovsky dostępne u nas w pełnej ofercie!
Ich bogata oferta zaspokaja potrzeby wszystkich grup osób z dysfunkcją wzroku. Do produkcji tych lasek wykorzystywane są wiedza i doświadczenie poparte ścisłą współpracą z organizacjami, które w ramach rehabilitacji społecznej zajmują się nauką orientacji przestrzennej i samodzielnego poruszania się osób niewidomych i słabowidzących.

Więcej: Laski Svarovsky