Specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie rehabilitacyjne dla osób słabowidzących, niewidomych oraz niepełnosprawnych ruchowo

Nowości dla niewidomych

UWAGA!!! Nowa, niższa cena notatnika IBAI.

Wraz z nadejściem ciepłych dni stopniała cena notanika IBAI. Wersja z głosami Acapela kosztuje teraz 3600 zł.

Zapraszamy do zakupów!

 

IBAI PLUS - możliwość bezprzewodowego łączenia z zewnętrznymi urządzeniami audio

IBAI Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do sprzedaży notatnik IBAI, uzupełniony o możliwość bezprzewodowego łączenia ze słuchawkami lub głośnikiem zewnętrznym. Łączenie odbywa się w standardzie Bluetooth 3.0. Istnieje również możliwość rozszeżenia dotychczas sprzedanych notatników IBAI o tę funkcjonalność. Po szczegóły zapraszamy do indywidualnego kontaktu z biurem ECE. W dziale wsparcie techniczne znajdą państwo najaktualniejszą wersję oprogramowania dla notatnika IBAI i IBAI PLUS. Zapraszamy do bezpłatnego pobierania. Odnośnik do pełnego opisu i plików do pobrania

 

IBAI - najlepszy notatnik z klawiaturą brajlowską

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami urządzenia IBAI. Jest to urządzenie łączące tradycynie potrzebne niewidomym funkcje, pomagające rozwiązać codzienne bolączki i najnowocześniejsze rozwiązania komunikacji bezprzewodowej bluetooth, umożliwiające komfortowe korzystanie ze smartphonów, tabletów czy innych urządzeń. Łatwo w nim uruchomimy odtwarzanie książek, dyktafon, minutnik czy tester kolorów. Natomiast stabilność i sprawność łączenia bezprzewodowego, pozwala swobodnie wybierać na smartfonie właściwą aplikację, czy szybko pisać np. dłuższe e-maile. Połączenie znajomości potrzeb niewidomych i nowoczesności czyni IBAI-a najlepszym brajlowskim notatnikiem na rynku. Oto odnośnik do pełnego opisu

   

Zegarki brajlowskie

Z radością informujemy, że mamy w sprzedaży zegarki brajlowskie w atrakcyjnej cenie 129 zł.
Zapraszamy!!!

 

Nowa wersja oprogramowania dla odtwarzaczy Blaze EZ i Blaze ET

Ukazała się polska wersja oprogramowania dla obu odtwarzaczy firmy Hims. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie obsługi Daisy On-line. Wprowadzono uproszczoną nawigację wewnątrz książek Daisy i szereg innych drobnych usprawnień.
Zapraszamy do pobierania.

odnośnik do podstrony Blaze EZ


odnośnik do podstrony Blaze ET

Jeśli mają państwo pytania, zapraszamy do kontaktu:
Dział handlowy - telefon 22 622 40 63,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
dział techniczny:
telefon 22 745 57 82
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

   

Oznakowanie budynków

Przygotowujemy wypukłe plany budynków oraz przestrzeni. Dzięki takiemu rozwiazaniu osoby niewidome mogą zoreintować się jak wygląda struktura danego budynku, piętra czy przestrzeni wokół i samodzielnie trafić w pożądane miejsce.
Wypukły plan danego miejsca pomieszczenia, piętra czy innej przestrzeni wraz z trwale wykonanymi brajowskimi napisami stanowi nieocenioną pomoc dla osób z dysfunkcją wzroku. Takie rozwiazanie doskonale sprawdza sie w miejscach użytecznosci publicznej takich jak np. urzędy, dworce, szkoły itp.

Oferujemy także wypukłe oznakowania mocowane do podłoża. Mogą to być m.in. wypukłe elementy ostrzegające np. przed schodami, taśmy prowadzące montowane w celu bezpiecznego dotarcia w dane miejsce, czy różne rozwiazania antypoślizgowe. Pomagają one zaróno osobom niewidomym, jak i słabowidzącym  w bezpiecznym poruszaniu się.
 

 

Uruchamiamy kanał podcastów E.C.E.

Subskrybując adres www.ece.com.pl/podcast można uzyskać dostęp do kanału podcastów E.C.E. - nowego źródła rzetelnej informacji na temat naszych produktów. Zaczynamy od przedstawienia Kajetka SD.

   

Laski Svarovsky

Laski firmy Svarovsky dostępne u nas w pełnej ofercie!
Ich bogata oferta zaspokaja potrzeby wszystkich grup osób z dysfunkcją wzroku. Do produkcji tych lasek wykorzystywane są wiedza i doświadczenie poparte ścisłą współpracą z organizacjami, które w ramach rehabilitacji społecznej zajmują się nauką orientacji przestrzennej i samodzielnego poruszania się osób niewidomych i słabowidzących.

Więcej: Laski Svarovsky