Specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie rehabilitacyjne dla osób słabowidzących, niewidomych oraz niepełnosprawnych ruchowo

Nowości dla niewidomych

Braille Sense Polaris

Najnowszy notatnik z rodziny Braille Sense z Androidem!

Najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny notatnik brajlowski!

Braille Sense Polaris wyposażony w system Android oraz program odczytu ekranu – daje osobom niewidomym dostęp do najnowszych technologii. Za pomocą linijki brajlowskiej i syntezy mowy umożliwia osobom niewidomym i słabowidzącym wykorzystywanie aplikacji używanych w najnowocześniejszych tabletach i telefonach pracujących pod kontrolą systemu Android. Instalując aplikacje z Google Play Store można między innymi rozpoznawać tekst, czy korzystać z doskonałej nawigacji.

Więcej: Braille Sense Polaris

 

QBraille XL - nowa 40 znakowa linijka brajlowska!

Zapraszamy do zapoznania się z nową, 40 znakową linijką brajlowską firmy Hims - QBraille XL.
Zastosowano w niej unikalne połączenie brajlowskiej klawiatury typu Perkins i klawiszy funkcyjnych tradycyjnej klawiatury QWERTY!

Konieczność  naciśnięcia kombinacji klawiszy zastępują klawisze funkcyjne analogiczne, jak w tradycyjnych klawiaturach QWERTY.
QBraille obsługuje jedno połączenie USB i 6 jednoczesnych połączeń Bluetooth, umożliwiając natychmiastowy dostęp do wszystkich urządzeń za pomocą jednego naciśnięcia klawisza.

 

UWAGA!!! Nowa, niższa cena notatnika IBAI.

Zmieniła się cena notatnika IBAI. Wersja z głosami Acapela kosztuje teraz 3600 zł.

Zapraszamy do zakupów!

   

IBAI PLUS - możliwość bezprzewodowego łączenia z zewnętrznymi urządzeniami audio

IBAI Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do sprzedaży notatnik IBAI, uzupełniony o możliwość bezprzewodowego łączenia ze słuchawkami lub głośnikiem zewnętrznym. Łączenie odbywa się w standardzie Bluetooth 3.0. Istnieje również możliwość rozszeżenia dotychczas sprzedanych notatników IBAI o tę funkcjonalność. Po szczegóły zapraszamy do indywidualnego kontaktu z biurem ECE. W dziale wsparcie techniczne znajdą państwo najaktualniejszą wersję oprogramowania dla notatnika IBAI i IBAI PLUS. Zapraszamy do bezpłatnego pobierania. Odnośnik do pełnego opisu i plików do pobrania

 

IBAI - najlepszy notatnik z klawiaturą brajlowską

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami urządzenia IBAI. Jest to urządzenie łączące tradycynie potrzebne niewidomym funkcje, pomagające rozwiązać codzienne bolączki i najnowocześniejsze rozwiązania komunikacji bezprzewodowej bluetooth, umożliwiające komfortowe korzystanie ze smartphonów, tabletów czy innych urządzeń. Łatwo w nim uruchomimy odtwarzanie książek, dyktafon, minutnik czy tester kolorów. Natomiast stabilność i sprawność łączenia bezprzewodowego, pozwala swobodnie wybierać na smartfonie właściwą aplikację, czy szybko pisać np. dłuższe e-maile. Połączenie znajomości potrzeb niewidomych i nowoczesności czyni IBAI-a najlepszym brajlowskim notatnikiem na rynku. Oto odnośnik do pełnego opisu

   

Zegarki brajlowskie

Z radością informujemy, że mamy w sprzedaży zegarki brajlowskie w atrakcyjnej cenie 129 zł.
Zapraszamy!!!

 

Daisy Online w Orionie ECE

Odtwarzacz książek Orion ECE dzięki aplikacji Daisy Online umożliwia pobieranie i słuchanie materiałów, udostępnianych przez bibliotekę DZDN bez konieczności łączenia go z komputerem. Prosta i intuicyjna obsługa sprawia, że zasoby biblioteczne są naprawdę łatwo dostępne. Jeśli masz problem z obsługą komputera, ten odtwarzacz rozwiąże Twój kłopot. podkast o obsłudze Daisy Online w Orionie ECE

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu:
Dział handlowy - telefon 22 622 40 63,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
dział techniczny:
telefon 22 745 57 82
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

   

Oznakowanie budynków

Przygotowujemy wypukłe plany budynków oraz przestrzeni. Dzięki takiemu rozwiazaniu osoby niewidome mogą zoreintować się jak wygląda struktura danego budynku, piętra czy przestrzeni wokół i samodzielnie trafić w pożądane miejsce.
Wypukły plan danego miejsca pomieszczenia, piętra czy innej przestrzeni wraz z trwale wykonanymi brajowskimi napisami stanowi nieocenioną pomoc dla osób z dysfunkcją wzroku. Takie rozwiazanie doskonale sprawdza sie w miejscach użytecznosci publicznej takich jak np. urzędy, dworce, szkoły itp.

Oferujemy także wypukłe oznakowania mocowane do podłoża. Mogą to być m.in. wypukłe elementy ostrzegające np. przed schodami, taśmy prowadzące montowane w celu bezpiecznego dotarcia w dane miejsce, czy różne rozwiazania antypoślizgowe. Pomagają one zaróno osobom niewidomym, jak i słabowidzącym  w bezpiecznym poruszaniu się.
 

 

Uruchamiamy kanał podcastów E.C.E.

Subskrybując adres www.ece.com.pl/podcast można uzyskać dostęp do kanału podcastów E.C.E. - nowego źródła rzetelnej informacji na temat naszych produktów. Zaczynamy od przedstawienia Kajetka SD.

   

Laski Svarovsky

Laski firmy Svarovsky dostępne u nas w pełnej ofercie!
Ich bogata oferta zaspokaja potrzeby wszystkich grup osób z dysfunkcją wzroku. Do produkcji tych lasek wykorzystywane są wiedza i doświadczenie poparte ścisłą współpracą z organizacjami, które w ramach rehabilitacji społecznej zajmują się nauką orientacji przestrzennej i samodzielnego poruszania się osób niewidomych i słabowidzących.

Więcej: Laski Svarovsky