Specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie rehabilitacyjne dla osób słabowidzących, niewidomych oraz niepełnosprawnych ruchowo

Orion ECE

Uwaga!
Poniższe informacje dotyczą wyłącznie urządzenia Orion ECE. Proszę zwrócić uwagę czy tak nazywa się państwa odtwarzacz. Użycie naszego oprogramowania w innych odtwarzaczach grozi ich trwałym uszkodzeniem.

Opis sposobu aktualizowania oprogramowania Oriona ECE: Należy pobrać spakowany plik z aktualizacją, następnie połączyć przewodem USB Oriona z komputerem, po czym wypakować pobrany plik do folderu głównego Oriona ECE i na koniec wyjąć z Oriona wtyczkę kabla, łączącego go z komputerem. Aktualizacja rozpocznie się automatycznie, a po jej zakończeniu Orion ECE ponownie się uruchomi.

UWAGA: Pliki aktualizacji mogą być instalowane tylko i wyłącznie na urządzeniach pochodzących od nas. Instalacja na innych urządzeniach może doprowadzić do ich uszkodzenia.

Oto odnośnik do pliku z aktualizacją:

 • Aktualizacja dla Oriona ECE z 29 marca 2019 r.
 • Zestaw stacji radia internetowego na dzień 16 kwietnia 2019 r.(rozwinięto folder "stacje obcojęzyczne)

 • Należy wypakować plik zawierający adresy stacji internetowych do folderu "Radio internetowe".
 • Zestaw kanałów podkastowych, na dzień 20 kwietnia 2018 r.

 • Należy podmienić folder "prestore" w folderze "PodcastReader".

  W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt mailowy
  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  lub telefonicznie
  22 745 57 82