Specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie rehabilitacyjne dla osób słabowidzących, niewidomych oraz niepełnosprawnych ruchowo

Jak do nas trafić?

Położenie Naszej firmy na ulicy Nowogrodzkiej 56 m 29 w Warszawie można zobaczyć na mapce obok, natomiast poniżej znajdą Państwo kilka krótkich opisów jak do nas trafić.

Przypominamy, że w środkach komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, metro) osoby niewidome i ich przewodnicy jeżdżą bezpłatnie za okazaniem legitymacji PZN lub Legitymacji Osoby Niepełnosprawnej z kodem 04-O.

Z przystanku autobusowego w Alejach Jerozolimskich w kierunku Pragi (wschodnim)

Po wyjściu z autobusu (przystanek Dworzec Centralny) idziemy dalej na wschód aż do przejścia przez pierwsza ulicę Emilii Plater. Jest to ulica jednokierunkowa i samochody jadą w prawo. Trzeba zachować szczególną uwagę pomimo tego, że są światła. Po przejściu znajdujemy się na skrzyżowaniu ulic Alei Jerozolimskich i Emilii Plater. Po lewej stronie w oddali mamy Pałac Kultury i Nauki, za nami hotel Mariott. Skręcamy w prawo w ulicę Emilii Plater. Po kolejnych 90 metrach wzdłuż budynków skręcamy w lewo w pierwszą ulicę - to już jest ulica Nowogrodzka. Po około 40 metrach miniemy kawiarnię (uwaga na stoliki po lewej przy budynku i samochody parkujące po prawej - przejście bywa bardzo wąskie) spotkamy bramę i szukamy ciężkiej furtki znajdującej się w prawej jej części za filarem oddzielającym bramę od furtki. Przechodzimy przez furtkę i po przejściu kilku metrów (uwaga na filary po lewej) skręcamy o 90 stopni w prawo teraz to już dosłownie parę metrów i jesteśmy przy wejściu do narożnej klatki schodowej (drzwi po prawej). Domofon znajduje się na ścianie po lewej stronie od drzwi. Firma mieści się na drugim piętrze, na wprost schodów.

 

Z przystanku autobusowego w Alejach Jerozolimskich w kierunku Ochoty (zachodnim)

Wysiadamy z autobusu (przystanek Dworzec Centralny) i kierujemy się na wschód do wejścia do przejścia podziemnego. Schodzimy po schodach w dół i skręcamy w prawo, po jeszcze ośmiu schodkach w dół, w korytarz prowadzący na południe. Korytarz ten przeprowadza nas pod ulicą Aleje Jerozolimskie. Skręcamy w lewo na pierwsze schody do góry. Po wyjściu idziemy dalej prosto (na wschód) aż do przejścia przez pierwszą ulicę - Emilii Plater. Jest to ulica jednokierunkowa i samochody jadą w prawo. Trzeba zachować szczególną uwagę pomimo tego, że są światła. Po przejściu znajdujemy się na skrzyżowaniu ulic Alei Jerozolimskich i Emilii Plater. Po lewej stronie w oddali mamy Pałac Kultury i Nauki, za nami hotel Mariott. Skręcamy w prawo w ulicę Emilii Plater. Po kolejnych 90 metrach wzdłuż budynków skręcamy w lewo w pierwszą ulicę - to już jest ulica Nowogrodzka. Po około 40 metrach miniemy kawiarnię (uwaga na stoliki po lewej przy budynku i samochody parkujące po prawej - przejście bywa bardzo wąskie) spotkamy bramę i szukamy ciężkiej furtki znajdującej się w prawej jej części za filarem oddzielającym bramę od furtki. Przechodzimy przez furtkę i po przejściu kilku metrów (uwaga na filary po lewej) skręcamy o 90 stopni w prawo teraz to już dosłownie parę metrów i jesteśmy przy wejściu do narożnej klatki schodowej (drzwi po prawej). Domofon znajduje się na ścianie po lewej stronie od drzwi. Firma mieści się na drugim piętrze, na wprost schodów.

 

Z przystanku tramwajowego w Alejach Jerozolimskich w kierunku Pragi(wschodnim) lub Ochoty(zachodnim)

Wysiadamy z tramwaju (przystanek Dworzec Centralny) i kierujemy się na wschód do wejścia do przejścia podziemnego. Schodzimy po schodach w dół i skręcamy w prawo w korytarz prowadzący na południe. Korytarz ten przeprowadza nas pod południową jezdnią Alei Jerozolimskich. Skręcamy w lewo na pierwsze schody do góry. Po wyjściu idziemy dalej prosto (na wschód) aż do przejścia przez pierwszą ulicę - Emilii Plater. Jest to ulica jednokierunkowa i samochody jadą w prawo. Trzeba zachować szczególną uwagę pomimo tego, że są światła. Po przejściu znajdujemy się na skrzyżowaniu ulic Alei Jerozolimskich i Emilii Plater. Po lewej stronie w oddali mamy Pałac Kultury i Nauki, za nami hotel Mariott. Skręcamy w prawo w ulicę Emilii Plater. Po kolejnych 90 metrach wzdłuż budynków skręcamy w lewo w pierwszą ulicę - to już jest ulica Nowogrodzka. Po około 40 metrach miniemy kawiarnię (uwaga na stoliki po lewej przy budynku i samochody parkujące po prawej - przejście bywa bardzo wąskie) spotkamy bramę i szukamy ciężkiej furtki znajdującej się w prawej jej części za filarem oddzielającym bramę od furtki. Przechodzimy przez furtkę i po przejściu kilku metrów (uwaga na filary po lewej) skręcamy o 90 stopni w prawo teraz to już dosłownie parę metrów i jesteśmy przy wejściu do narożnej klatki schodowej (drzwi po prawej). Domofon znajduje się na ścianie po lewej stronie od drzwi. Firma mieści się na drugim piętrze, na wprost schodów.
   

Dojście do siedziby firmy z dworca Warszawa Śródmieście (PKP)

Wysiadamy na środkowy peron czyli na lewo. Idziemy wzdłuż peronu w kierunku zachodnim do schodów, które prowadzą w górę do wyjścia, a w dół do przejścia na inne perony. Trzymając się lewej lub prawej strony wchodzimy na schody prowadzące w górę. Wchodzimy na nie, na ich końcu znajdują się dwa wyjścia. Skręcamy w lewo i schodzimy schodami w dół do przejścia pod ulicą Aleje Jerozolimskie. Idziemy cały czas prosto przejściem podziemnym aż dojdziemy do końca korytarza, gdzie znajdują się dwa wyjścia na prawo i lewo. Wychodzimy na prawo w górę po schodach. Po wyjściu znajdujemy się na skrzyżowaniu ulic Alei Jerozolimskich i Emilii Plater. Po prawej stronie w oddali mamy budynek Dworca Centralnego, przed nami hotel Mariott. Po wyjściu z przejścia podziemnego po paru krokach (12m) dochodzimy do końca budynków i skręcamy w lewo w ulicę Emilii Plater. Po kolejnych 90 metrach wzdłuż budynków skręcamy w lewo w pierwszą ulicę - to już jest ulica Nowogrodzka. Po około 40 metrach miniemy kawiarnię (uwaga na stoliki po lewej przy budynku i samochody parkujące po prawej - przejście bywa bardzo wąskie) spotkamy bramę i szukamy ciężkiej furtki znajdującej się w prawej jej części za filarem oddzielającym bramę od furtki. Przechodzimy przez furtkę i po przejściu kilku metrów (uwaga na filary po lewej) skręcamy o 90 stopni w prawo teraz to już dosłownie parę metrów i jesteśmy przy wejściu do narożnej klatki schodowej (drzwi po prawej). Domofon znajduje się na ścianie po lewej stronie od drzwi. Firma mieści się na drugim piętrze, na wprost schodów.

 

Dojście do siedziby firmy z peronu na Dworcu Centralnym

Z peronu można wyjść trzema wyjściami: zachodnim, środkowym i wschodnim. Po opuszczeniu wagonu kierujemy się do wyjścia środkowego. Podchodząc do wyjścia od strony wschodniej wjeżdżamy/wchodzimy na górę schodami ruchomymi (które czasem nie działają), skręcamy w lewo i idziemy prosto aż kilku schodów w dół. Za nimi skręcamy w korytarz w lewo i idziemy prosto na wschód, aż do skrzyżowania z korytarzem poprzecznym, w który skręcamy w prawo. Schodzimy po ośmiu schodkach w dół, w korytarz prowadzący na południe. Korytarz ten przeprowadza nas pod ulicą Aleje Jerozolimskie. Skręcamy w lewo na pierwsze schody do góry. Po wyjściu idziemy dalej prosto (na wschód) aż do przejścia przez pierwszą ulicę - Emilii Plater. Jest to ulica jednokierunkowa i samochody jadą w prawo. Trzeba zachować szczególną uwagę pomimo tego, że są światła. Po przejściu znajdujemy się na skrzyżowaniu ulic Alei Jerozolimskich i Emilii Plater. Po lewej stronie w oddali mamy Pałac Kultury i Nauki, za nami hotel Mariott. Skręcamy w prawo w ulicę Emilii Plater. Po kolejnych 90 metrach wzdłuż budynków skręcamy w lewo w pierwszą ulicę - to już jest ulica Nowogrodzka. Po około 40 metrach miniemy kawiarnię (uwaga na stoliki po lewej przy budynku i samochody parkujące po prawej - przejście bywa bardzo wąskie) spotkamy bramę i szukamy ciężkiej furtki znajdującej się w prawej jej części za filarem oddzielającym bramę od furtki. Przechodzimy przez furtkę i po przejściu kilku metrów (uwaga na filary po lewej) skręcamy o 90 stopni w prawo teraz to już dosłownie parę metrów i jesteśmy przy wejściu do narożnej klatki schodowej (drzwi po prawej). Domofon znajduje się na ścianie po lewej stronie od drzwi. Firma mieści się na drugim piętrze, na wprost schodów.